Doktoranci:
Imię i Nazwisko  (kolejność alfabetyczna wg. nazwisk), rok studiów

 

mgr inż. Izabela Irska, III rok 

e-mail: Izabela.Irska@zut.edu.pl

tel. 

pok. 042 w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii


Więcej

mgr inż. Aneta Jarlaczyńska, II rok 

e-mail: aneta.jarlaczynska@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 43 44

pok. 26


Więcej 

mgr inż. Inez Kowalczyk, III rok 

e-mail: Inez.Kowalczyk@zut.edu.pl

tel. 

pok. 042 w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii


Więcej


mgr inż. Paweł Michalski, IV rok 

e-mail: Pawel.Michalski@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 40 28

pok. 210A


Więcej 

mgr inż. Katarzyna Mydłowska, I rok 

e-mail: katarzyna_mydlowska@zut.edu.pl

tel. 

pok. 


Więcej 


mgr inż. Małgorzata Nachman, IV rok 

e-mail: Malgorzata.Nachman@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 45 89

pok. 216


Więcej 


mgr inż. Iwona Pawelec, III rok 

e-mail: Iwona.Pawelec@zut.edu.pl

tel. 

pok.  042 w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii


Więcej 

mgr inż. Joanna Piwowarczyk, III rok

e-mail: joanna.piwowarczyk@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 43 44

pok. 26


Więcej

mgr inż. Paula Wasylów, III rok 

e-mail: Paula.Wasylow@zut.edu.pl

tel. 

pok.  042 w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii


Więcej 

mgr inż. Jacek Wojnowski, IV rok 

e-mail: Jacek.Wojnowski@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 40 28

pok. 210A


Więcej