Nauczyciele akademiccy - pracownicy emerytowani
Tytuł naukowy, Imię i Nazwisko, stanowisko (kolejność alfabetyczna wg. nazwisk)

prof. dr inż. Andrzej Błędzki

email: Andrzej.Bledzki@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 44 11

pok. 221


Więcej

prof. dr hab. inż. Jerzy Nowacki

email: Jerzy.Nowacki@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 47 51

pok. 30


Więcej

prof. dr hab. inż. Zbigniew Rosłaniec

e-mail: Zbigniew.Roslaniec@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 44 57

pok. 219


Więcej

 

prof. dr hab. inż. Mieczysław Wysiecki 

e-mail: Mieczyslaw.Wysiecki@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 47 79

pok. 117


Więcej 
obrazek

dr hab. inż. Walenty Jasiński, prof. ZUT 

e-mail: Walenty.Jasinski@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 47 87

pok. 18


Więcej
obrazek

dr inż. Andrzej Drotlew

e-mail: Andrzej.Drotlew@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 42 52

pok. Odlewnia


Więcej
obrazek

dr inż. Ryszard Pakos- adiunkt

e-mail: Ryszard.Pakos@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 47 82

pok. 58


Więcej

dr hab. inż. Jerzy Kubicki

e-mail: Jerzy.Kubicki@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 42 52

pok. Odlewnia


Więcej

obrazek

dr inż. Stanisław Lenart

e-mail: Stanislaw.Lenart@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 44 59

pok. 20


Więcej
obrazek

dr inż. Kazimierz Szczeciński

e-mail: Kazimierz.Szczecinski@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 48 99

pok. 21


Więcej
obrazek

dr inż. Mieczysław Ustasiak

e-mail: Mieczyslaw.Ustasiak@zut.edu.pl

tel. +48 91 449 47 87

pok.18


Więcej
obrazek